//قراردادهای سرمایه‌گذاری جهت توسعه بندر چابهار منعقد می‌شود

قراردادهای سرمایه‌گذاری جهت توسعه بندر چابهار منعقد می‌شود

چابهار – مدیرکل بنادر ودریانوردی سیستان وبلوچستان گفت: امروز همزمان با روز ملی حمل و نقل، ۳ تفاهم‌نامه و ۲ قرارداد سرمایه‌گذاری به ارزش ۳هزار و ۹۹۲ میلیارد ریال برای بندر چابهار امضا می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان، بهروز آقایی اظهارداشت: امروز همزمان با ۲۸ آذر روز ملی حمل و نقل، ۳ تفاهم‌نامه و ۲ قرارداد سرمایه‌گذاری جمعاً به ارزش ۳ هزار و ۹۹۲ میلیارد ریال برای بندر «شهید بهشتی» چابهار امضا می‌شود.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان افزود: این تفاهم‌نامه‌ها و قراردادهای سرمایه‌گذاری با حضور وزیر راه و شهرسازی، معاونین وزیر و مدیرعامل و اعضای هیئت عامل سازمان بنادر و دریانوردی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و استانداران ساحلی کشور در تهران امضا می‌شوند.

وی تصریح کرد: این طرح‌های سرمایه‌گذاری در راستای بهره‌برداری از موقعیت ترانزیتی منطقه، افزایش مبادلات منطقه‌ای و تحقق اهداف توسعه‌ای محور شرق و سواحل مکران در زمینه احداث سیلوی غلات، احداث و بهره‌برداری مخازن ذخیره‌سازی انواع روغن خوراکی و فرآورده‌های نفتی و انبار چندمنظوره کالا به امضا می‌رسد که زمینه اشتغال مستقیم ۲۴۰ نفر را فراهم می‌کند.

By |2019-01-12T02:53:41+00:00December 22nd, 2018|Uncategorized @fa|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

Jason Garrison Womens Jersey