ستاد توسعه سواحل مکران
مسئله آبادسازی سواحل مکران از کارهای اساسی است که باید با همکاری دولت، برنامه های مورد نظر در این منطقه با سرعت بیشتری دنبال شود"مقام معظم رهبری"
//سواحل مکران از گنجینه های بکری برخوردار است

سواحل مکران از گنجینه های بکری برخوردار است

کنارک – معاون امنیتی و انتظامی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: سواحل مکران از گنجینه های بسیار بکر و زیبای برخوردار است.

محمد هادی مرعشی در سفر به بخش «زرآباد» شهرستان کنارک در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: نعمت های خدادادی در استان سیستان و بلوچستان به ویژه در جنوب استان و در شهرستان های چابهار و کنارک بسیار زیبا است.

معاون امنیتی و انتظامی استانداری سیستان و بلوچستان تصریح کرد: چهره بشاش و شاد مردم سواحل مکران نشان از وجود نعمت های فراوان خداوندی در این مناطق است.

وی با اشاره به پروژه های در حال احداث در جنوب استان سیستان و بلوچستان، ادامه داد: با راه اندازی جاده ترانزیتی کنارک به جاسک زمینه ورود گردشگران فراهم می شود و حضور گردشگران حضور سرمایه را به همراه خواهد داشت.

مرعشی گفت: استعدادهای فراوانی در بخش «زرآباد» وجود دارد به طوری که هم اکنون این بخش تحصیل کنندگان بسیار خوبی در مقاطع دکترا، فوق لیسانس و لیسانس دارد که همین جوانان بایستی امورات استان و این منطقه را به دست بگیرند.

By |2018-12-05T07:43:29+00:00December 5th, 2018|Uncategorized @fa|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment