//استاندار سیستان و بلوچستان: مستثنی شدن چابهار از تحریم ها فرصتی برای جذب سرمایه گذار است

استاندار سیستان و بلوچستان: مستثنی شدن چابهار از تحریم ها فرصتی برای جذب سرمایه گذار است

زاهدان – استاندار سیستان و بلوچستان گفت: مستثنی شدن بندر چابهار از تحریم‌ها با توجه به اینکه در شرایط تحریم کشور قرار داریم فرصت بسیار خوبی برای جذب سرمایه گذار است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان، احمد علی موهبتی در دیدار با فرماندهان انتظامی استان، به ارتباط مستقیم امنیت با سرمایه گذاری اشاره کرد و افزود: سرمایه گذاری و امنیت ارتباط مستقیمی با هم دارند به طوری که در نبود امنیت سرمایه‌گذاری صورت نمی‌گیرد و اگر سرمایه‌گذاری نباشد امنیت نیز وجود نخواهد داشت.

وی ارائه برنامه‌های اثرگذار در حوزه امنیت استان سیستان و بلوچستان را خواستار شد و افزود: باید تلاش کنیم همدلی، صفا و صمیمیت را در بین همه آحاد مردم رواج دهیم و شاهد نتیجه آن که توسعه همه جانبه استان در همه ابعاد فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، امنیتی و عمرانی است باشیم.

استاندار سیستان و بلوچستان تاکید کرد: با تلاش در حوزه اجتماعی باید به گونه ای کار کنیم که بستر سرمایه گذاری و اشتغال فراهم شود.

وی ضمن تاکید بر تسهیل گری و روان سازی در حوزه سرمایه‌گذاری تصریح کرد: یک سرمایه گذاری اخذ مجوز از ۱۸ دستگاه اجرایی را نیاز دارد که سرمایه گذار باید به دنبال آن برود که می توانیم با گردهمایی این مسئولین در یک روز خاص و در یک اداره، زمینه را برای اخذ این مجوزها تسهیل کنیم.

موهبتی با بیان اینکه اقتدار مجموعه نیروی انتظامی اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران است، افزود :ما در استان سیستان و بلوچستان مجموعه نیروی انتظامی مقتدر و خدومی داریم اما متاسفانه در شرایطی قرار گرفتیم که با کمبود اعتبارات مواجه ایم اما به کمک هم انشاالله تلاش خواهیم کرد بخشی از کمبودهای حوزه نیروی انتظامی را حل کنیم.

وی تصریح کرد: اهداف ما جزو اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران است و در راستای اهداف نظام امیدواریم به گونه ای باشیم که همه مردم از ما راضی باشند چرا که رضای خداوند در رضایت مردم است.

همچنین سردار محمد قنبری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در این جلسه با ارائه گزارشی از وضعیت استان گفت: استان سیستان و بلوچستان به لحاظ میزان وقوع جرم در کشور استان بیست و هشتم در سطح کشور است.

وی گفت: از لحاظ میزان کشف جرم نیز همواره رتبه های یکم تا پنجم را در بین استان ها کسب کرده ایم .

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: آنچه که در مجموعه نیروی انتظامی اهمیت دارد این است که مردم احساس آرامش داشته باشند و با آرامش در جامعه امورات را پیگیری کنند و از سوی دیگر وقوع جرائم باعث دلهره و آزردگی خاطر مردم نشود

By |2019-01-12T02:56:56+00:00December 5th, 2018|Uncategorized @fa|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

Jason Garrison Womens Jersey